Nieuws

Fancy Fair 16 maart van 15.30 tot 19.30 uur

Aanstaande vrijdag op 16 maart houden wij een Fancy Fair ter gelegenheid van de opening van KBS Wolderweide. Om 15.30 uur zal de burgemeester van Harderwijk onze school officieel openen en het startsein geven voor de Fancy Fair. Iedereen is van harte welkom om dit samen met ons te vieren. Er zijn vanaf 15.30 uur tot 19.30 uur allerlei activiteiten in en rondom de school; buttons maken, schminken, oud Hollandse spelletjes, karaoke, springkussens etc. Alle activiteiten kunnen 1 x gedaan worden door een stempelkaart te kopen van € 5,- (inclusief ranja en cake versieren) Deze kaarten kunnen alvast gekocht worden op vrijdag 16 maart vanaf 12.15 uur in de middenruimte van de school. De kaarten kunnen ook op een later moment aangeschaft worden tijdens de Fancy Fair. Ook verkopen wij allerlei lekkere versnaperingen, zoals suikerspin, koek, en cake. Broodjes knakworst, Saté en hamburgers kunnen ook gekocht worden. Al het eten moet apart betaald worden en staat niet op de strippenkaart.
Verder zijn er eigen gemaakte (kunst)werkjes die door de kinderen gemaakt zijn. Ook deze worden verkocht in de middenruimte. Hier zal ook het Rad van Avontuur zijn! U kunt hierbij prachtige prijzen winnen: entreekaarten voor het Dolfinarium, Nemo, Juliana Toren, Pannenkoekenhuis Hans en Grietje, foto shoot, squishy’s etc. Kortom neem voldoende geld mee (liefst gepast) voor de verschillende activiteiten van de Fancy Fair. De opbrengst zal besteed worden aan nieuwe shirts voor onze school KBS Wolderweide!

Leave a comment